درباره ما

چه خریدی دارید؟ با چه قیمتی؟

هیچ فرقی نمیکند این حق شماست که خریدی با کیفیت و مطمئن را تجربه کنید. پارسیس در کنار شماست تا تجربه ای شایسته از یک خرید به یاد ماندنی را ایجاد کند.

خرید باید آسان باشد، مطمئن و با صرفه، همه اینها در پارسیس خلاصه شده از هر کجای ایران که هستید برای یک خرید به صرفه میتوانید روی پارسیس حساب کنید.

پارسیس همراه حرفه ای هاست و این تجربه حرفه ای در همه مراحل خرید همراه شماست. از زمانی که قصد خرید کرده اید و نیاز به راهنمایی دارید تا خرید و پشتیبانی حتی وقتی که نظرتان تغییر میکند و قصد مرجوع کردن لباس را دارید، ما در کنارتان هستیم.

چون:

در پارسیس سرمایه اصلی ، شما هستید و هر کدام از شما عزیزان یک عضو از خانواده بزرگ پارسیس هستید.
تلاش‌مان برای بهبود لحظه‌ای متوقف نمی‌شود. البته در این مسیر پرپیچ ‌و‌خم تنها نیستیم و همراهان شایسته‌ای چون شما دلگرمی اصلی ماست.

بررسی ها نشان می‌دهد که تعداد زیادی از مشتریان، ما را به دیگران توصیه کرده‌اند و سفیر پیام پارسیس شده‌اند. مطمئن هستیم راه را درست رفته‌ایم، چرا که مورداعتماد شما هستیم.

مسئولیت های ما

عملکرد اخلاقی و خیرخواهانه، دغدغه ما به عنوان کسب ‌و کاری ست که همواره خواهان منفعت دوسویه شما وپارسیس است. ما در برابر مشتریان خود مسئولیم بنابراین تلاش می‌کنیم اولویت‌های پارسیس را با الویتهای شما همسو کنیم.

ارزش‌های ما

پارسیس یک خانواده بزرگ است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده است. در بین اعضای این خانواده ارزش‌هایی شکل گرفته تا کار کردن به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل شود. و این موضوع قطعا در ارائه خدمات به شما، نقشی اساسی دارد.

تاسیس

تولیدی پارسیس با بیش از 17 سال سابقه تولید و فروش پوشاک فعالیت خود را در ایران و در شهر تهران از سال 1384 شروع کرده و با به کار گیری نیروهای متخصص و در نظر گرفتن نیاز بازار ایران توانسته در امر تولید و فروش پوشاک زنانه با رقیبان خود در این صنعت رقابت کند و اینک مجموعه پارسیس متشکل از یک دفتر مرکزی، 2 فروشگاه بزرگ حضوری و با بیش از 50 پرسنل در خدمت رسانی به مشتریان عزیز خود فعالیت دارد

شعبه اول فروشگاه پارسیس در سال 96 تاسیس شد . پارسیس با استقبال مشتریان عزیز و با هدف دستیابی مشتریان در نواحی مختلف شهر، شعبه دوم خود را در سال 98 تاسیس نمود.

از سال 98، با هدف ارائه خدمات در سراسرایران در قالب فروش آنلاین از طریق پلتفرم واتساپ و اینستاگرام فعالیت خود را گسترش داد.

و در سال 99، به منظور راحتی، سرعت و امنیت در خرید، سایت پارسیس افتتاح شد.

و در حال حاضر خرید تمامی محصولات در سایت پارسیس، با نشان اعتماد الکترونیکی و تاییدیه اتحادیه کسب و کار های مجازی در طول ساعات شبانه روز امکان پذیر میباشد.

چرا پارسیس؟