راهنمای ارسال سفارشات

روش ارسال سفارشات

تمامی سفارشات در پارسیس با روش پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام می پذیرد. بدیهی است انتخاب ارسال توسط شرکت پست جمهوری اسلامی به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می‌گردد و مسئولیت تأخیر در ارسال یا بروز هرگونه مشکل احتمالی به عهده شرکت مربوطه بوده و پارسیس مسئولیتی در این زمینه به عهده نخواهد داشت.

همچنین لازم به یادآوری است در هنگام تحویل کالا از شرکت‌های پستی ابتدا نسبت به سالم بودن بسته‌بندی سفارش اطمینان کامل حاصل نموده، سپس رسید دریافت کالا را امضاء نمایید.

مدت زمان تحویل

پست پیشتاز: زمان ارسال و تحویل سفارش توسط پست پیشتاز در شهرهای نزدیک 2 الی 4 روز کاری و در سایر شهر‌ها 2 الی 6 روز کاری می باشد.

ارزش‌های ما

پارسیس یک خانواده بزرگ است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده است. در بین اعضای این خانواده ارزش‌هایی شکل گرفته تا کار کردن به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل شود. و این موضوع قطعا در ارائه خدمات به شما، نقشی اساسی دارد.

هزینه ارسال

پست پیشتاز: هزینه ارسال سفارشات به سراسر کشور توسط پست پیشتاز مبلغ 39 هزار تومان می باشد.

ارسال داخل قم

جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق پست پیشتاز ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق وب‌‌سایت  سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست نسبت به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.

معمولا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش، کد مرسوله پستی به شماره موبایلی که با آن ثبت سفارش نموده اید، برای شما پیامک خواهد شد.